„Stereolithography” (SLA) yra seniausia priedų technologija ir buvo naudojama daugiau nei 30 metų. Tai nereiškia, kad technologija pasenusi, bet labiausiai subrendęs ir patikimas technologijas greitai prototipų.

 

``Stereolithography`` technologijos detalių gamybos medžiagos

``Stereolithography`` technologijos savybės

Jums reikiamos detalės gamybos sąmatą galite pasiskaičiuoti čia!

``Stereolithography`` technologijos privalumai

Stereolithography generuoja aukščiausios paviršių ir didelio tikslumo modelius. Pagrindinis technologijos taikymas yra tikslūs, aukštos kokybės plastikiniai prototipai.

``Stereolithography`` technologijos apžvalga

Pagrindinis stereolithography principas yra selektyvus fotopolimero (dervos) kietinimas naudojant UV lazerį. Plonas skystos dervos sluoksnis (paprastai 50-100 mikronų gylio) paruošiamas mašinos pastato erdvėje. Lazeris piešia modelį ant to sluoksnio, išgydo tik norimą formą pirmajame modelio sluoksnyje. Baigus sluoksnį, bus sukurtas naujas skystos dervos sluoksnis (perkeliant dalį aukštyn arba pastato erdvės apačią žemyn) ir procesas tęsiasi.

Yra dviejų tipų SLA technologijos mašinos: viena spausdina modelį aukštyn („iš apačios į viršų”), o kita spausdina modelį žemyn („iš viršaus į apačią”). Be to, UV šviesos šaltinis gali būti lazeris arba projektorius (t. y. DLP). Su DLP (Digital Light Processing) sistema visą modelio sluoksnio modelis gali būti projektuojamas vienu metu, o ne piešimo modelis su vienu tašku lazerio. Tai reiškia, kad DLP 3D spausdintuvai yra greitesni ir dažnai pigesni, tačiau turi skiriamosios gebos apribojimus, todėl paprastai apsiriboja mažesnėmis kūrimo erdvėmis.
Kadangi dalis yra apsupta skystos dervos abiejose technologijose, abiem atvejais reikia atraminių konstrukcijų geometrijai perpildyti, kad tos sekcijos nejuda iš padėties iš likusios modelio dalies..

Prototipai

HP Multi Jet Fusion - Filter HP Multi Jet Fusion - Button HP Multi Jet Fusion - Pin HP Multi Jet Fusion - knob

Iki stereolithography rinkoje nebuvo jokių priedų technologijos. Vis dėlto, kai kalbama apie aukštos kokybės, didelio tikslumo prototipų dalis, Stereolithography nustato standartą. Paviršiai yra lygūs ir gali būti poliruoti arba padengti. Skirtingai nuo Polyjet ar MJM, kuris konkuruoja Stereolithography paviršiaus kokybės ir tikslumo, SLA yra ekonomiškai efektyvi technologija net didesnių dalių.


Lipdiniai

HP-Multi-Jet-Fusion-PA12-flexible-structures HP-Multi-Jet-Fusion-PA12-mechanical-part HP Multi Jet Fusion - cover HP Multi Jet Fusion - Gear-wheel

Stereolithography yra pagrindinė technologija sukurti prototipus liejimo procesus, pavyzdžiui, vakuuminio liejimo ar investicijų liejimo. Didelis medžiagų pasirinkimas leidžia naudoti matmenų stabilias, didelės skiriamosios gebos medžiagas (pvz., mūsų SLA detalią dervą)vakuuminiam liejimui arba didelės skiriamosios gebos kastruojamai dervai investicijų liejimui.


Vizualiniai prototipai

HP Multi Jet Fusion - skeleton HP Multi Jet Fusion - skeleton

Stereolithography naudojama kuriant aukštos kokybės vizualinius prototipus. Tai apima technines (pvz., dėklų, mechanikos dalių) dalis, taip pat projektavimo tyrimus (pvz., architektūrinių modelių elementus, naujų automobilių modelių projektavimo modelius).

Privalumai

 • Didelis tikslumas
 • Lygūs, aukštos kokybės paviršiai
 • Didelė mažų detalių skiriamoji geba
 • Trumpo apsisukio laikas

Trūkumai

 • Ribotas mechaninis ir šiluminis stiprumas
 • Reikalingos palaikymo struktūros – kai kurių dizainų spausdinti negalima
 • Ploto paviršiaus kokybė su atsilaikainėmis konstrukcijomis, šiurkščiomis randais iš a palaikymo (taškai)

SLA išsami derva

SLA Detail Resin Tower

Mūsų SLA detali derva su ABS kaip savybės yra permatoma aukštos kokybės medžiaga. Tai leidžia lygius paviršius, didelės skiriamosios gebos ir puikius tikslumo modelius.

Spalvos: Permatomas
maks. dydis: 450 x 450 x 350
mm Kainodara: Momentinės citatos, prieinamos mūsų internetinėje 3D spausdinimo
tarnyboje 
Medžiagos duomenų lapas: Atsisiųsti
medžiagos informaciją: SLA detali derva


Kastruojama medžiaga

HP-Multi-Jet-Fusion-PA12-material

Ši medžiaga naudojama investicijų liejimui. Tai leidžia labai didelės skiriamosios gebos ir gali būti lengvai po apdoroti.

Spalvos: Blue
Max. dydis: 145 x 145
x 160 mm Kainodara: Momentiniai citatos mūsų internetinėje 3D spausdinimo
paslaugoje Medžiagos duomenų lapas: Atsisiųsti
medžiagos duomenis: Kaskamoji derva

SLA detali derva gali būti gerai po spausdinimo apdorota. Mūsų apdailos galimybės apima

 • Atsi remiamų konstrukcijų pašalinimas (standartinis)
 • Šlifavimo ausinių konstrukcijos randai (standartiniai)
 • Skaidri kailio danga (standartinė, apsauga nuo UV spindulių)
 • Glas karoliukų sprogdinimas (paprašius, nemokamai)
 • Purškimo dažymas (pagal pageidavimą su papildomu mokesčiu, permatomos ar nepermatomos spalvos)
 • Danga (pagal pageidavimą su papildomu mokesčiu)

Stereolithography turėjo būti sukurta kelis kartus, kol ji faktiškai nukentėjo rinkoje. Pirmieji bandymai datuojami 1971 m., Kai Wyn Kelly Swainson užregistravo patentą. Jis apibūdino 3D objektų kūrimą iš fotopolimerų. Tačiau jo darbas buvo nutrauktas 1980-aisiais, nes jo metodas pasirodė nepraktiškas.

1970-aisiais, Dr Hideo Kodama padarė naują bandymą. Jis pirmasis aprašė sluoksnio po sluoksnio konstrukciją, kurią atpažįstame šiuolaikinėje SLA 3D spaudoje. Persilaužimą galiausiai beveik vienu metu įvyko prancūzų inžinierių grupė – Alanas Le Mehaute, Jeanas Claude’as André ir Olivier de Witte – bei amerikietis Chuckas Hullas. Prancūzijos komandos darbas, deja, buvo nutrauktas dėl verslo perspektyvos stokos, todėl galiausiai Chuckas Hullas sugebėjo sėkmingai komercializuoti technologiją, pakeliui sugalvodamas žodį „stereolithography”.

Su savo plėtros Hull tada įkūrė šiandienos pramonės milžinas 3D-Systems. Jo didelis darbas taip pat apima daug pagrindinių technologijų, tokių kaip STL failo formatas ir pjaustymo programinė įranga. Šie išradimai padėjo padaryti šį 3D spausdinimo pasaulį įmanomą.

Naudingos nuorodos

Jums reikiamos detalės gamybos sąmatą galite pasiskaičiuoti čia!

Jei nežinote kokia technologija reikalinga Jūsų detalės gamybai,sukūrimui atsiuskite mums aprašymą detalės naudojimo sąlygų ir brėžinį. Mes paskaičiuosime ir parinksime tinkamiausią medžiagą ir technologiją Jūsų detalei gamybai.

  Navigacija
  Uždaryti

  Mano krepšelis

  Uždaryti

  Pageidavimų sąrašas

  Recently Viewed

  Close

  Smagu tave pamatyti čia!

  Jūsų el. Pašto adresu bus išsiųstas slaptažodis.

  Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

  Jau turite sąskaitą?

  Uždaryti

  Kategorijos