Netsheipas AM, UAB

Pagrindinė veiklos kryptis UAB “Netsheipas” – 3d detalių, prototipų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba 3d detalių gamybos medžiagomis ir priedais.

Detalių gamybai pagrindinės mūsų taikomos technologijos  HPJ; SLS, SLA, FDM.

Turime platų medžiagų pasirinkimą gamybai.
– MJF : HP CB PA12; HP-MJF-PP; HP-PA11; MJF_PA12_Nylon; MJF-TPU01_88A_BASF; MJF-PA12GB-Datasheet
– SLS : Alumide; PA11 ESD; PA11; PA12; PAGF; TPU/TPE
– SLA : Clear; Durable; High temp; Tough; Flex TPU
– FDM : ABS; ASA; Nylon; PC; PEI; PETG; PLA Flex; TPU; Ultem 9085; Ultem 1010

UAB “Netsheipas” veiklą vykdo ne tik visoje Lietuvoje, bet Jūsų patogumui, pagamintus gaminius, medžiagas galime pristatyti į visas Europos Sąjungos ir daugelį kitų užsienio šalių.

Gaminių gamybai taikomos 3D

„Multi Jet Fusion“ yra priedų gamybos technologija, leidžianti kurti galutinio vartojimo plastikines dalis dideliais kiekiais ir mažomis sąnaudomis už dalį. Technologija yra miltelių pagrindu ir gali būti naudojamas su poliamido (PA 12 / Nailonas 12) ir elastinga TPU (kranto 90A).

„Stereolithography“ (SLA) yra seniausia priedų technologija ir buvo naudojama daugiau nei 30 metų. Tai nereiškia, kad technologija pasenusi, bet labiausiai subrendęs ir patikimas technologijas greitai prototipų.

„Selektyvus lazerinis sukepinimas“ (SLS) Selektyvus lazerinis sukepinimas (SLS) yra galinga priedų gamybos technologija. Jis gali būti naudojamas sudėtingoms, patvarioms, stiprioms ir visiškai funkcionalioms dalims gaminti. Tai viena iš populiariausių technologijų tiek greito prototipų kūrimo, tiek mažų partijų serijų gamybai („greita gamyba“). Dažniausia medžiaga yra PA12 („Poliamidas 12“), vadinama PA2200 miltelių pavidalu arba paprastai vadinama „Nailonu“. Medžiaga yra patvari, lanksti, kai plona ir stipri, kai spausdinama storesnėse konstrukcijose.

„Lydyto nusėdimo modeliavimas“ (FDM) Technologija sukurta 1980-ųjų pabaigoje, FDM yra viena iš seniausių 3D spausdinimo technologijų. Terminas FDM buvo sukurtas autorinėmis teisėmis „Stratasys“, technologijos veikimo principas lydant plastiką ir išspaudžiant jį modeliu, sluoksniu po sluoksnio ant kintamo aukščio konstravimo platformos.

Darbo laikas
Pirmadienis:  08-17val.
Antradienis:  08-17val.
Trečiadienis:  08-17val.
Ketvirtadienis:  08-17val.
Penktadienis: 08-17val.
Šeštadienis: Nedirbame
Sekmadienis: Nedirbame

Naudingos nuorodos

Jums reikiamos detalės gamybos sąmatą galite pasiskaičiuoti čia!

Jei nežinote kokia technologija reikalinga Jūsų detalės gamybai, atsiųskite mums apibendrintą detalės naudojimo sąlygų aprašymą. Mes išanalizuosime pritaikymo sąlygas ir parinksime optimaliausią medžiagą, bei technologiją Jūsų detalės gamybai.

  Navigacija
  Uždaryti

  Mano krepšelis

  Uždaryti

  Pageidavimų sąrašas

  Recently Viewed

  Close

  Smagu tave pamatyti čia!

  Jūsų el. Pašto adresu bus išsiųstas slaptažodis.

  Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

  Jau turite sąskaitą?

  Uždaryti

  Kategorijos