Medžiaga: PEEK

 

PEI/PEKK/PEEK: Šios medžiagos yra aukščiausios klasės inžinerinio lygio polimerai. Tik specializuoti pramoniniai spausdintuvai, tokie kaip „Stratasys“ ir „Cincinnati“, gali juos spausdinti. Jie pasižymi aukščiausiomis mechaninėmis ir šiluminėmis savybėmis iš kitų turimų FDM medžiagų. PEI taip pat yra vienas iš vienintelių polimerų, sertifikuotų naudoti aviacijos ir kosmoso pramonėje.

Medžiagos: PEEK savybės

Medžiagos PEEK apžvalga

Funkciniai prototipai

Apskritai, medžiaga tinka funkciniams prototipams ir labai vertinama dėl didelio tikslumo ir detalios skiriamosios gebos. Tačiau dėl ribotos mechaninės ir šiluminės apkrovos medžiaga neturėtų būti naudojama labai įtemptoms funkcinioms dalims.

Vizualiniai prototipai

Vidutinė skiriamoji geba, lygūs paviršiai, tačiau žymios sluoksnių juostos..

Sudėtingos geometrijos

Sudėtingos geometrinės struktūros ir smulkius konstrukciniai elementai atvaizduojami gerai. Kadangi spausdinant skystas FDM medžiagas reikalingos palaikančios konstukcijos, labai svarbus tinkamai projektuoti gaminius, tam, kad svarbiausi paviršiai nereikalautų atramų ir galutinsi gaminys būtų tinkamos paviršiaus kokybės.

Kaina

 • Minimali užsakymo vertė: 40EUR be PVM

Kainų veiksniai

 • Sudėtingumas:Detalės viršijančios 150x150x150, mm gali būti gana brangios, kadangi atsiranda dideli atraminių konstrukcijų gamybos kaštai.
 • Gamybos laikas:Pailgos, plonos konstrukcijos turi būti atspausdintos vertikaliai (45-60°), o tai dažnai daug kartų padidina reikiamas mašinos valandas.
 • rankinis post-apdirbimas:Tam, kad užtiktrinti aukštą gaminio kokybę reikalingos didelės rankinio apdirbimo pastangos valant palaikančiąsias konstrukcijas ir vykdant galutinį apdirbimą.

Išvaizda ir jaustis

 • Paviršius yra lygus, tačiau stipriai matosi sluoksnių žymės.
 • Medžiaga jaučiasi kaip įprastas, tvirtas, plastikas.
 • Gaminys jaučiasi tvirtas.

Esminės savybės

 • Maksimalus stiprumas.
 • Aukštas atsparumas smūgiams.
 • Labai aukštas atsparumas temperatūrai.

Atsparumas tempimui: 56 MPa

Takumo (tempimo) riba: 3%

Stiprumo modulis: 2500 MPa

Lenkimo riba: 30MPa

Darbinė temperatūra: iki 340°C

 

Wall thickness symbol

Mažiausias sienelės storis
Minimalus sienelės storis 0,75mm,tam tikrų konstukcijų atveju gali būti iki 0,5 mm. Plokščios, didelės ar plonos konstrukcijos turi būti sutvirtintos stačiais elementais, tam kad apriboti ir kontroliuoti galimas detalės deformacijas, dėl šiluminių/energijos procesų gamybos metu.

 

Cavities Symbol

Ertmės
Vidnių konstrukcinių ertmių atveju turi būti numatytos angos, per kurias galima pašalinti perteklinę medžiagą („Escape Holes”). Turi būti numatyta bent vieną angą, kurios skersmuo yra apie 2..3 mm,. Priklausomai nuo konstrukcijos gali reikėti daugau angų.
.

 

Clearance gap symbol

Tarpas
Jei surinkime yra du atskiri objektai, pavyzdžiui judančios konstrukcijos iš kelių dalių, tarp jų palikite bent 1..2mmtarpus vienas nuo kito. Alternatyviu atveju, esant mažesniems nei 1..2mm tarpai, pastarieji gali susilydyti.

 

Resolution symbol

Skiriamoji geba
Mažiausias detalių dydis turi būti ne mažesnis kaip 0,5 mm.

 

Symbol interlocking parts

Tarpusavyje sujungtos konstrukcijos – Įmanoma
FDM/FFF spausdoje galima gaminti sujungtas konstrukcijas, judančius objektus. Taip pat būtina išlaikyti 1..2mm tarpus ir užtikrinti, kad bus 5manoma i6valyti detal3 nuo po gamybos.

 

Size symbol

Gaminių gabaritai
neturi viršyti 300×200×200mm., tačiau įmanoma spausdinti ir didesnių gabarinų gaminius (914x610x914 mm).

 

Standartinė apdaila

 • Dalių valymas nuo perteklinės medžiagos
 • Valymas stiklo granulių smėliasrovėje

Papildoma apdaila

 • Rankinis poliravimas
 • Cheminis poliravimas
 • Dažymas, lakavimas

Lydžios masės modeliavimas (FDM) taip pat žinomas kaip sulydytų gijų gamyba (FFF). 3D spausdintuvai, kurie veikia pagal šį principą, turi keletą svarbių dalių: Ekstruderis – tiekia medžiagą iš kaitinamojo siūlo ritinio į karštą purkštuką. Taigi tai yra variklis su pavara, kuri stumia tikslų plastikinių gijų ilgį į priekį; „Hotend“ – galite laikyti „hotend“ kaip vamzdynų sistemą. Tai aukštos temperatūros komponentas, kuris tirpdo tiekiamą medžiagą. „Hotend“ gale yra antgalis. Plastikinės gijos ištirpsta ir dėl spaudimo, kurį daro ekstruderis, pro purkštuką išstumiamas nedidelis medžiagos kiekis; Spausdinimo platforma – galiausiai yra platforma, kurią reikia šildyti. Antgalis išskleidžia pirmąjį gaminamos detalės sluoksnį. Tada platforma juda žemyn, o purkštukas toliau dengia naują detalės sluoksnį. Tai kartojasi vėl ir vėl, kol objektas bus baigtas.

Lydžiosios masės modeliavimo (FDM) technologijos detalių gamybos medžiagos

Naudingos nuorodos

Jums reikiamos detalės gamybos kainą galite pasiskaičiuoti čia!

Jei nežinote kokia technologija reikalinga Jūsų detalės gamybai, atsiųskite mums apibendrintą detalės naudojimo sąlygų aprašymą. Mes išanalizuosime pritaikymo sąlygas ir parinksime optimaliausią medžiagą, bei technologiją Jūsų detalės gamybai.

  Navigacija
  Uždaryti

  Mano krepšelis

  Uždaryti

  Pageidavimų sąrašas

  Recently Viewed

  Close

  Smagu tave pamatyti čia!

  Jūsų el. Pašto adresu bus išsiųstas slaptažodis.

  Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

  Jau turite sąskaitą?

  Uždaryti

  Kategorijos