Medžiaga: CLEAR

 

Skaidri SLA derva „Clear” yra puikus pasirinkimas, kai reikalingi stiprūs, tikslūs ir permatomi modeliai hidraulinėms sistemoms, liejimo formoms, optikai, šviesos sistemoms ir bet kokiems komponentams kurie reikalauja skaidraus, permatomo išpildymo ir galimybės matyti vidines detalės struktūras.

Medžiagos: CLEAR savybės

Medžiagos CLEAR apžvalga

Funkciniai prototipai

Apskritai, medžiaga tinka funkciniams prototipams ir labai vertinama dėl didelio tikslumo ir detalios skiriamosios gebos. Tačiau dėl ribotos mechaninės ir šiluminės apkrovos medžiaga neturėtų būti naudojama labai įtemptoms funkcinioms dalims.

Vizualiniai prototipai

Labai didelė skiriamoji geba ir lygūs paviršiai daro šią medžiagą idealiu vizualinių prototipų pasirinkimu.

Sudėtingos geometrijos

Sudėtingos geometrinės struktūros ir smulkius konstrukciniai elementai puikiai atvaizduojami spausdinimo metu. Kadangi spausdinant skystas SLA dervas reikalingos palaikančios konstukcijos, labai svarbus tinkamai projektuoti gaminius, tam, kad svarbiausi paviršiai nereikalautų atramų ir galutinsi gaminys būtų tinkamos paviršiaus kokybės.

Kaina

 • Minimali užsakymo vertė: 40EUR be PVM

Kainų veiksniai

 • Sudėtingumas:Detalės viršijančios 100x100x100, mm gali būti gana brangios, kadangi atsiranda dideli atraminių konstrukcijų gamybos kaštai.
 • Gamybos laikas:Pailgos, plonos konstrukcijos turi būti atspausdintos vertikaliai (45-60°), o tai dažnai daug kartų padidina reikiamas mašinos valandas.
 • rankinis post-apdirbimas:Tam, kad užtiktrinti aukštą gaminio kokybę reikalingos didelės rankinio apdirbimo pastangos valant palaikančiąsias konstrukcijas ir vykdant galutinį apdirbimą.

Išvaizda ir jaustis

 • Paviršius yra lygus, mažo šiurkštumo, beveik nesimato sluoksnių žymių.
 • Medžiaga jaučiasi kaip įprastas, tvirtas, plastikas.
 • Gaminio skaidrumas nėra 100%, tačiau yra gana stipriai permatomas. Medžiaga yra permatoma, su lengvu rūku.

Esminės savybės

 • Vidutinis mechaninis ir šiluminis stabilumas.
 • Kieta link trapumo, mažai lankstumo

Atsparumas tempimui: 65 MPa

Takumo (tempimo) riba: 12..6%

Stiprumo modulis: 2800 MPa

Lenkimo riba: 42MPa

Darbinė temperatūra: iki 70°C

Kietumas: 70..90D

 

Wall thickness symbol

Mažiausias sienelės storis
Minimalus sienelės storis 0,75mm,tam tikrų konstukcijų atveju gali būti iki 0,5 mm. Plokščios, didelės ar plonos konstrukcijos turi būti sutvirtintos stačiais elementais, tam kad apriboti ir kontroliuoti galimas detalės deformacijas, dėl šiluminių/energijos procesų gamybos metu.

 

Cavities Symbol

Ertmės
Vidnių konstrukcinių ertmių atveju turi būti numatytos angos, per kurias galima pašalinti perteklinę medžiagą („Escape Holes”). Turi būti numatyta bent vieną angą, kurios skersmuo yra apie 2..3 mm,. Priklausomai nuo konstrukcijos gali reikėti daugau angų.
.

 

Clearance gap symbol

Tarpas
Jei surinkime yra du atskiri objektai, pavyzdžiui judančios konstrukcijos iš kelių dalių, tarp jų palikite bent 1..2mmtarpus vienas nuo kito. Alternatyviu atveju, esant mažesniems nei 1..2mm tarpai, pastarieji gali susilydyti.

 

Resolution symbol

Skiriamoji geba
Mažiausias detalių dydis turi būti ne mažesnis kaip 0,5 mm.

 

Symbol interlocking parts

Tarpusavyje sujungtos konstrukcijos – Įmanoma
SLA spausdoje galima gaminti sujungtas konstrukcijas, judančius objektus. Taip pat būtina išlaikyti 1..2mm tarpus ir užtikrinti, kad bus 5manoma i6valyti detal3 nuo po gamybos.

 

Size symbol

Gaminių gabaritai
neturi viršyti 145×145×145mm., tačiau įmanoma spausdinti ir didesnių gabarinų gaminius.

 

Standartinė apdaila

 • Dalių valymas nuo perteklinės medžiagos
 • Valymas stiklo granulių smėliasrovėje

Papildoma apdaila

 • Rankinis poliravimas
 • Dažymas, lakavimas

Didelės skiriamosios gebos sintetinė derva yra <ahref=”https://3faktur.com/3d-druck-materialien-und-verfahren/stereolithografie-sla-verfahren/”>stereolithography medžiaga. Šiame procese 3D modelis pirmiausia suskirstomas į atskirus sluoksnius programine įranga. Skysta medžiaga užpildoma stereolithography 3D spausdintuvo gamybinėje platformoje. Spausdinimo platforma yra viršutinėje pozicijoje, šiek tiek žemiau (sluoksnio storis) žemiau skysčio paviršiaus. UV lazeris suformuoja pirmojo sluoksnio kontūrą (atvaizdą) ant skystos sintetinės dervos ir išgydo pašalintas vietas (fotopolimerizacija). Taip atspausdinamas pirmasis modelio sluoksnis. Platforma pajuda žemyn vieno sluoksnio žingsniu (paprastai 50-100 mikronų). Dabar procesas kartojasi, o antrasis sluoksnis spausdinamas ant pagrindinio sluoksnio.
Vietose, kuriose yra viršaus konstrukcijų, po tuo dedama atlaikiusi medžiaga, kad atitinkamos dalys nenugrimztų į skystį. Kai modelis yra pilnai sukonstruotas modelis pašalinamas iš skysta derva užpildytos platformos, išlikusi dertalė galutinai išgydoma veikiant UV spinduliuotei.

Stereolithography (SLA) technologijos detalių gamybos medžiagos

Naudingos nuorodos

Jums reikiamos detalės gamybos kainą galite pasiskaičiuoti čia!

Jei nežinote kokia technologija reikalinga Jūsų detalės gamybai, atsiųskite mums apibendrintą detalės naudojimo sąlygų aprašymą. Mes išanalizuosime pritaikymo sąlygas ir parinksime optimaliausią medžiagą, bei technologiją Jūsų detalės gamybai.

  Navigacija
  Uždaryti

  Mano krepšelis

  Uždaryti

  Pageidavimų sąrašas

  Recently Viewed

  Close

  Smagu tave pamatyti čia!

  Jūsų el. Pašto adresu bus išsiųstas slaptažodis.

  Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

  Jau turite sąskaitą?

  Uždaryti

  Kategorijos