„Multi Jet Fusion” yra  priedų gamybos technologija, leidžianti kurti galutinio vartojimo plastikines dalis dideliais kiekiais ir mažomis sąnaudomis už dalį. Technologija yra miltelių pagrindu ir gali būti naudojamas su poliamido (PA 12 / Nailonas 12) ir elastinga TPU (kranto 90A).

 

``Multi Jet Fusion`` technologijos savybės

Jums reikiamos detalės gamybos sąmatą galite pasiskaičiuoti čia!

``Multi Jet Fusion`` technologijos privalumai

Technologija siūlo didelę skiriamąją gebą, greitą spausdinimo laiką ir puikias dalies savybes (mechaninį, šiluminį ir cheminį atsparumą), taip pat lygius paviršius. „Multi Jet Fusion” yra viena pažangiausių pramoninių 3D spausdinimo technologijų rinkoje.

``Multi Jet Fusion`` technologijos apžvalga

„Multi Jet Fusion” veikia taip, kad spausdinimo galvutė išstumia karščiui laidų skystį (vadinamą lydymo agentu)ant miltelių sluoksnio. Iš karto po spausdinimo naudojamas šilumos šaltinis (infraraudonųjų spindulių šviesa). Milteliai vietose, kuriose yra lydiklis, yra šildomi efektyviau nei milteliai be agento, o pirmasis yra lydomas kartu. Paprastais žodžiais tariant, lydiklis (kuris yra juodas) sugeria daugiau energijos nei žaliaviniai (balti) milteliai.

Be to, technologija naudoja antrą agentą, vadinamą detaliuoju agentu. Skirtingai nuo lydiklio, detaliklis izoliuojasi. Detaliklis išstumiamas aplink vietas, kuriose naudojamas lydymo agentas. Agentas reikalingas norint užtikrinti aštrių briaunų spausdinimą; jis sukuria aiškų temperatūros skirtumą tarp spausdintų plotų ir laisvų, nepanaudotų miltelių aplink jį. Be detaliojo agento kraštai gali suapvalėti, o detalės neryškios.

Sistemų veikimas yra visiškai stebinantis; kas sekundę 300 milijonų lašų agento išstumia 21 mikronų tikslumu – pusė „Polyjet”, mūsų aukščiausios skiriamosios gebos „Rapid Prototyping” technologijos.

Nors ši technologija (HP Multi Jet) yra gana sudėtinga, ji turi keletą reikšmingų privalumų:

  • Dalies tankis: Agentai apima visą modelio plotą ir yra gana tolygiai lydę. Po lydinimo dalių tankis yra beveik 100%.
  • Izotropija: Skirtingai nuo daugelio kitų priedų gamybos technologijų, „Jet Fusion” spausdintos dalys yra plačiai izotropinės, t. y. dalies stiprumas nepriklauso nuo krypties, kuria ji yra įtempta. Taip yra todėl, kad sintezės agentas yra paskleistas kiekviename sluoksnyje ir sukelia homogeniškai lydytas dalis visose ašyse.
  • Greitis: Dėl didelio spausdinimo galvučių skaičiaus sluoksniai spausdinami ir lydomi tik kelias sekundes. Lydytuvo procesas yra integruotas į spausdinimo procesą, todėl nėra jokių papildomų žingsnių. Apskritai, Jet Fusion yra daug kartų greičiau nei FDM arba SLS 3D spausdinimas. Galima atspausdinti daugiau nei 3 cm per valandą (lazerinis sukepinimas paprastai ~1 cm / h); tai iškelia procesą tarp sparčiausiai šiandien prieinamų priedų technologijų.
  • Skiriamoji geba: Dėl labai mažų lašelių naudojimo „Jet Fusion” sistema turi skiriamąją gebą 1200 dpi X-Y ašyje, kuri yra neprilygstama jokia kita priedų gamybos technologija. Be to, kadangi spausdinimo procesas yra labai greitas, mažesni sluoksnių aukščiai gali būti naudojami ekonomiškai, o tai dar labiau padidina skiriamąją gebą / išsamumo lygį ir paviršiaus kokybę. Mes, „3Faktur”, spausdiname MJF dalis naudodami 80 mikronų sluoksnio aukštį.

Trumpalaikė funkcinių dalių gamyba

HP Multi Jet Fusion - Filter HP Multi Jet Fusion - Button HP Multi Jet Fusion - Pin HP Multi Jet Fusion - knob

HP Jet Fusion technologija perkelia 3D spausdinimo taikymą naudoti tik prototipų kūrimo programas naudoti faktinės gamybos. Ši technologija leidžia gaminti didelius dalių kiekius per labai trumpą apsisukimo laiką, tuo pačiu suderinant tikslumą, skiriamąją gebą ir dalį stiprumo, kurį pasiekia tradicinės gamybos technologijos. Palyginti su tradicinėmis gamybos technologijomis, „Jet Fusion” turi gamybos laiko, ekonomiškumą ir lankstumą:

  • Gamybos laikas: Mažoms ir vidutinėms plastikinėmis dalimis galima lengvai pagaminti 100–5 000 per savaitę. Jei reikia, daug dalių gali būti pagamintos per mažai laiko, kaip vieną dieną; tai yra laiko našumas, kuris praktiškai neįmanomas naudojant gamybos technologijas, tokias kaip liejimas ar frezavimas.
  • Ekonomika: Dėl didelio greičio ir mažo medžiagų suvartojimo technologija yra viena iš mažiausių sąnaudų priedų gamybos technologijų.
  • Lankstumas: priedų gamyba turi daug privalumų, palyginti su tradicinėmis gamybos technologijomis lankstumo požiūriu
    • Pakeitimai: dalies pakeitimai gali būti lengvai įgyvendinami. Nėra įrankių, kuriuos reikia pakeisti, arba programų, kurias reikia koreguoti, pakanka tiesiog modifikuoti CAD failą. Kadangi „sudėtingumas yra nemokamas” su šia technologija, nesvarbu, kokie yra pokyčiai, nes gali būti gaminamos net sudėtingiausios formos.
    • Gamyba pagal pareikalavimą: dalys gali būti gaminamos tada, kai jų reikia; nereikia keisti jokio įrankio ar proceso. Tai padeda sumažinti dalių, kurias reikia laikyti sandėlyje, skaičių.

Jei turite klausimų apie savo priedų gamybos projektą, nedvejodami susisiekite su mumis.


Funkciniai prototipai

HP-Multi-Jet-Fusion-PA12-flexible-structures HP-Multi-Jet-Fusion-PA12-mechanical-part HP Multi Jet Fusion - cover HP Multi Jet Fusion - Gear-wheel

Nors greito prototipų kūrimo technologijos, tokios kaip Stereolithography ir Polyjet, sukuria labai tikslius prototipus su lygiu paviršiumi, dėl to, kad trūksta stiprių produktų, jie netinkami kaip funkcinės dalys arba kaip bet kuri dalis, kuri turi susidurti su dideliu mechaniniu ar terminiu stresu.

Prieš HP Jet Fusion technologija nukentėjo rinkoje, labiausiai paplitęs būdas 3D spausdinimo funkcinių prototipų buvo lazerio sukepinimo. Tačiau naudojant „Jet Fusion” galima sukurti dalis, kurios yra stipresnės už lazeriu sukepintas dalis, tačiau yra tokios pat tikslios, kaip ir fotopolimeru pagrįstos technologijos (pvz., Polijetas arba Stereolithography). HP JetFusion privalumus galima apibendrinti taip:

  • Labai stiprios dalys: Skirtingai nuo lazerio sukepinimo, Jet Fusion sukuria dalis, kurių tankis yra beveik 100%. Be to, skirtingai nuo daugelio kitų 3D spausdinimo technologijų, „Jet Fusion” dalys yra beveik izotropinės, tai reiškia, kad jos turi panašias stipriąsias puses visomis kryptimis. Visų pirma FDM, taip pat tam tikru mastu SLS, sukurti dalys, kurios yra anizotropinės ir pertraukos lengviau išilgai Z ašies.
  • Didelis tikslumas: 0,3% tikslumas (su mažesne 0, 3 mm riba) arba net mažesnis lenkia lazerinį sukepinimas ir pasiekia panašų lygį į stereolithography ir Polyjet.
  • Didelė skiriamoji geba: Su 1200 dpi spausdinimo skiriamąja geba ir vos 80 mikronų sluoksnio aukščiu„Jet Fusion” gerokai lenkia daugumą kitų priedų gamybos technologijų.

Dalys su sudėtingomis geometrijomis

HP Multi Jet Fusion - skeleton HP Multi Jet Fusion - skeleton

Jet Fusion yra viena iš nedaugelio priedų technologijų, kurioms nereikia naudoti atsilaikiusių struktūrų. Todėl net ir sudėtingiausios formos, įskaitant tas, kurios turi numušimą, gali būti gaminamos be papildomų išlaidų. Vieninteliai apribojimai susiję su labai mažomis konstrukcijomis (pvz., tomis, kurių sienelių storis mažesnis nei 0,6 mm), plonais vamzdeliais ir mažomis vidinėmis konstrukcijomis, kurių perteklinės medžiagos pašalinti negalima. Išskyrus tai, kad vienintelė riba yra vaizduotė.

Privalumai

  • Labai didelis tikslumas ir skiriamoji geba
  • Dalys išskirtinai stiprios ir beveik izotropinės
  • Labai greitas ir ekonomiškas

Trūkumai

  • Paviršiaus kokybė yra gera, bet šiurkštesnė nei gaminama fotopolimeru pagrįstomis technologijomis (Stereolithography, Polyjet).
  • Neapdorotos dalys yra pilkos; šios dalys gali būti lengvai dažomos juodai, tačiau kitoms spalvoms reikia dangos (už papildomą mokestį).
  • Galima naudoti tik vieną medžiagą (PA12).

„Fusion Jet” yra labai nauja technologija, kuri buvo pradėta naudoti tik 2017 m. pradžioje. Vienintelė su juo turima medžiaga iki šiol yra PA12 (Poliamidas 12, paprastai vadinamas Nailonu). PA12 yra visa tikslas, inžinerinės klasės plastiko, kuris yra naudojamas visose pagrindinėse pramonės šakose, dažnai sudėtingas paraiškas.

HP leido trečiosioms šalims kurti naujas medžiagas, skirtas naudoti su „Fusion Jet”. Kadangi keletas pramonės gigantų, tokių kaip „Evonic”, šiuo metu kuria naujas medžiagas šiai technologijai, galime tikėtis, kad per ateinančius kelis mėnesius ir metus bus pradėta naudoti keletas naujų medžiagų.


Mūsų medžiagos

PA12 (Poliamidas 12, nailonas)

HP-Multi-Jet-Fusion-PA12-material
PA12 (Poliamidas 12, nailonas): Fusion Jet PA12 yra labai vienalytis ir stiprus plastikas, kuris gali būti naudojamas prototipams ir galutinio vartojimo dalims.

Spalvos: Pilka (žalia), Juoda (dažyta)
Maksimalus dydis: 380 x 284 x 380 mm
Kainodara: Momentiniai citatos mūsų internetinėje 3D spausdinimo
tarnyboje Medžiagos duomenų lapas: Atsisiųsti
medžiagos informaciją: PA12 (HP Fusion Jet)

Fusion Jet 3D spausdintos PA12 dalys gali būti apdorotos aukštu standartu po spausdinimo. Mūsų galimybės po proceso apima:

  • Karoliukų sprogdinimas;
  • Šlifavimas (neporinis paviršius leidžia labai aukštą paviršiaus kokybę);
  • Dažymas (juodas); Ir
  • Purškimo dažymas (individualios spalvos).

Fusion Jet 3D spausdintos PA12 dalys gali būti apdorotos aukštu standartu po spausdinimo. Mūsų galimybės po proceso apima:

  • Karoliukų sprogdinimas;
  • Šlifavimas (neporinis paviršius leidžia labai aukštą paviršiaus kokybę);
  • Dažymas (juodas); Ir
  • Purškimo dažymas (individualios spalvos).

„Hewlett Packard” daugelį metų pradėjo kurti savo 3D spausdintuvus. Pirmasis oficialus pristatymas buvo 2014 m., Kai bendrovė oficialiai paskelbė apie savo 3D spausdinimo technologijos plėtrą ir pirmą kartą pasidalino kai kuriomis funkcijomis, kurių vartotojai galėjo tikėtis, pvz., neprilygstamu sistemos greičiu ir skiriamąja geba. HP iš karto pritraukė didžiulį dėmesį pramonėje, nes šios technologijos savybės buvo matomos kaip novatoriškos ir galinčios perkelti priedų gamybą iš prototipų gamybos proceso į tą, kuris buvo tinkamas faktinei trumpalaikei gamybai.

2014 m. HP, siekdama suderinti spausdintuvo plėtrą ir savybes, kaip bendradarbiavimo partneriai, paėmė kai kurias kitas pirmaujančias pramonės įmones (pvz., „Nike”, BMW, „Johnson & Johnson”). Po kelių vėlavimų „HP Multi Jet Fusion 4200 3D” spausdintuvas galiausiai buvo paleistas 2016 m. lapkritį Šiaurės Amerikoje, o 2017 m. pradžioje į Europą atvyko pirmosios mašinos.

Nors HP su mašinomis paleido tik vieną medžiagą, ji paskatino kitas įmones kurti alternatyvias sistemos medžiagas. Cheminių medžiagų milžinė „Evonik” buvo pirmoji kompanija, kuri išleido kitą medžiagą, taip pat PA12, ir gavo FDA patvirtinimą. Daugiau medžiagų tikimasi gauti 2017 m. pabaigoje ir 2018 m. pradžioje.

Naudingos nuorodos

Jums reikiamos detalės gamybos sąmatą galite pasiskaičiuoti čia!

Jei nežinote kokia technologija reikalinga Jūsų detalės gamybai,sukūrimui atsiuskite mums aprašymą detalės naudojimo sąlygų ir brėžinį. Mes paskaičiuosime ir parinksime tinkamiausią medžiagą ir technologiją Jūsų detalei gamybai.

    Navigacija
    Uždaryti

    Mano krepšelis

    Uždaryti

    Pageidavimų sąrašas

    Recently Viewed

    Close

    Smagu tave pamatyti čia!

    Jūsų el. Pašto adresu bus išsiųstas slaptažodis.

    Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

    Jau turite sąskaitą?

    Uždaryti

    Kategorijos